ENTERCITY.GR - ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΝΙΑ - ΡΕΘΥΜΝΟ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΡΗΤΗ Διαφήμιση


Διαφήμιση

ΑΡΧΙΚΗ
ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2015
ΝΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Νέα Δημοκρατία: Αλεξανδράκη Ρέα (Ρένα), Αυγενάκης Λευτέρης, Γρηγοράκη Ελένη, Δεικτάκης Γιάννης, Κτιστάκη Ελένη, Λυδάκη Μαρία, Μαράκης Εμμανουήλ, Ματαλλιωτάκης Γιώργος, Μπαμιεδάκης Γιώργος,Πασπάτης Γρηγόρης, Σενετάκης Μάξιμος

ΣΥΡΙΖΑ: Αλεξανδράκη – Νικολούδη Ειρήνη, Ασκορδαλάκης Μιχάλης, Βαρδάκης Σωκράτης, Γιαμαλάκη Νίκη, Διακάκη Μαρία, Ηγουμενίδης Νίκος, Κλάδος Μιχαήλ, Κριτσωτάκης Μιχάλης, Μιχελογιαννάκης Γιάννης, Σφακιανάκη Ιωάννα (Βάννα), Φιλίππης Απόλλων

ΠΑΣΟΚ: Αντωνόπουλος Λάμπρος, Βγόντζας Αντώνης, Καρακατσάνης Μιχάλης, Κεγκέρογλου Βασίλης, Κριθινός Κωνσταντίνος, Μπιτσακάκης Βασίλης, Μποκέας Μενέλαος, Παπαδογιαννάκη Δίκαια, Τσατσαράκης Εμμανουήλ, Χατζάκη – Μηλολιδάκη Ευαγγελία.

ΚΚΕ: Ανδρουλάκη Κρυσταλένια (Λίνα), Γωνιανάκης Ιωάννης, Δανδουλάκης Εμμανουήλ, Καρκαβάτσος Εμμανουήλ, Κοκοσάλη – Σαλούστρου Μαρία, Πατεράκης Νίκος, Σκεπάρνης Γιώργος, Σόφιου Εμμανουέλα, Στεφανάκης Γεώργιος, Συντυχάκκης Εμμανουήλ, Χουστουλάκη – Λουλάκη Αναστασία (Νατάσα).

ΑΝ.ΕΛ.: Βαρσαμιδάκης Εμμανουήλ, Δαμαβολίτης Κωνσταντίνος, Ζερβάκης Εμμανουήλ, Ιεραπετρίτη Καλλιόπη, Μακαρόνας Γρηγόρης, Παπαδοδημητράκης Μιχάλης, Πινακουλάκη Μαριάννα, Ροδανάκη Θεονύμφη, Σκουλάς Νεκτάριος, Στεφανάκη Γεωργία, Χαλκιαδάκης Γιώργος.

Χρυσή Αυγή: Καρεφυλλάκης Σταύρος, Κασσομένου Ελευθερία, Κυριακού Χρυσούλα ,Περράκη Ελένη, Σπανουδάκης Αλέξανδρος, Σπληνάκης Νίκος, Συμεωνάκη Στεφανία, Τσινταράκης Λεωνίδας, Χωραφάκης Ιδομένεας.

Ποτάμι: Αεράκης Γιώργος, Αρβανίτης Χριστόφορος, Δανέλλης Σπύρος, Καραγιώργης Κυριάκος, Κτενιαδάκης Στέλιος, Κυπριωτάκης Ρούσσος, Μαργιωρής Ανδρέας, Παπαδάκη Αικατερίνη, Τζωρτζακάκης Αντώνης, Τιτομιχελάκη Χρυσάνθη, Τοπαλίδου Αναστασία.

ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ: Βρυσανάκης Γεώργιος, Ζερβάκης Εμμανουήλ, Ξυλούρης Κωνσταντίνος, Παπαδάκης Γεώργιος, Παπαδάκης Σπύρος, Παρασύρης Φραγκίσκος, Πετράκης Μανώλης, Σταματάκης Γιώργος, Στρατάκης Χρήστος, Χαριτάκης Γιώργος.

Πράσινοι – Δημοκρατική Αριστερά: Καραντεμοίρης Ιωάννης, Κοτσιφάκη Αριστέα, Κουρουνιώτης Χρήστος, Σταματάκης Εμμανουήλ.

ΑΝΤΑΡΣΥΑ: Αντωνίου Αντωνία, Βαλαής Ιωάννης, Βλαχάκης Κωνσταντίνος, Γκούβας Χαράλαμπος, Κριαράκης Γιώργος, Μηλιωνή Δήμητρα, Παπακανάκης Νίκος, Τρούλη Αντιγόνη, Φουκαράκης Μιχάλης, Χαιρέτη Ειρήνη, Χαραλαμπάκη Αγγελική.

ΛΑ.Ο.Σ.: Βαλμά Φωτω, Δράζιος Κώστας, Καγιαλή Φωτεινή, Καρβελάς Νίκος, Λάμπρου Χαράλαμπος, Μαρκατάτος Νίκος, Σάββα Μαρία, Σεραφειμόπουλος Λάμπρος, Στεφανουδάκης Γιάννης.

Ένωση Δημοκρατικής Εθνικής Μεταρρύθμισης (ΕΔΕΜ): Σηφάκης Ιάκωβος

Ένωση Κεντρώων: Κιρκικάκης Ιωάννης, Μαρτίνος Παντελής.

Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα ΕΕΚ – Τροτσκιστές: Κοζυράκη Ειρήνη

ΚΚΕ (μ-λ): Γκολέμη Ιωάννα, Δρακάκης Αντώνης, Μπαμπαλετάκη Αικατερίνη, Παξιμαδάκη Καλλιόπη, Παπαδοπούλου Ελένη, Σπανάκης Γιώργος.

Οργάνωση Κομμουνιστών Διεθνιστών Ελλάδος: Φουφουδάκης Γιάννης

Τελεία: Αγγέλη Ειρήνη, Μπάλη Μαρία, Παντουβάκης Χαράλαμπος.



ΝΟΜΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

Νέα Δημοκρατία: Βλάσση Ελένη, Κουνενός Γιάννης, Μαυρικάκης Βαγγέλης, Πλακιωτάκης Γιάννης.

ΣΥΡΙΖΑ: Δερμιτζάκης Κώστας, Δερμιτζάκης Δημήτρης, Θραψανιώτης Μανόλης, Μπιτσάκης Μιχάλης.

ΠΑΣΟΚ: Ανδρουλακη Αναστασία, Αντωνακης Γεώργιος, Παπαγρηγόρη Βασιλική.

ΚΚΕ: Θεοδώρου Γιώργος, Καράμπελλα Σταυρούλα, Κοτσιφάκη Μαρία, Σιμεωνίδης Σίμος.

ΑΝ.ΕΛ.: Καρατέρη Παρασκευή, Μουτάκης Λεωνίδας, Σκορδίλη Μαρία, Φραγκιαδάκης Νικόλαος.

Χρυσή Αυγή: Καραβοστασίτης Στυλιανός, Συκιωτάκης Ιωάννης, Φλεβαράκη Μαρία.

Ποτάμι: Εικοσιπεντάκης Φάνης, Περράκης Αναστάσιος.

ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ.: Γιαλίτη Κακουράκη Δέσποινα, Ζήβας Κώστας, Μηλιός Σήφης, Χριστοδουλάκης Παύλος.

Πράσινοι – Δημοκρατική Αριστερά: Θεοδωρόπουλος Χρήστος, Σαριδάκης Αντώνης.

ΑΝΤΑΡΣΥΑ: Αλέξης Νικόλαος, Παϋσανίδου Ελένη.

ΛΑ.Ο.Σ.: Κοκκάλη Αναστασία, Μιχελάκης Νικόλαος, Φιλιππάκη Βικτωρία.

Ένωση Κεντρώων: Καλαμάρα Ευαγγελία, Λαμπίρης Θεόφιλος.

ΚΚΕ μ-λ: Δελόγκος Θεόδωρος

Τελεία: Πολυσάκη Δήμητρα



ΝΟΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

Νέα Δημοκρατία: Δανδουλάκης Κωνσταντίνος, Καλλιονάκης Εμμανουήλ, Κεφαλογιάννης Γιάννης, Παπαδάκη Αγγελική.

ΣΥΡΙΖΑ: Αναγνωστάκη Ισμήνη, Λουλούδης Ηλίας, Μαυρογιάννης Μανώλης, Ξανθός Αντρέας.

ΠΑΣΟΚ: Βουκάλης Σήφης, Λίτινας Γιάννης, Μαθιουλάκη Κατερίνα, Μαρκάκης Νεκτάριος.

KKE: Αγγελογιαννάκης Βαγγέλης, Δακανάλη Ιωάννα, Μανουσάκης Νίκος, Μανουσογιάννης Μανούσος.

ΑΝ.ΕΛ.: Νεκτάριος Μουμουτζής, Μανώλης Βαρούχας, Κώστας Παρασύρης, Νίκος Σιλιγάρδος.

Χρυσή Αυγή: Αγγελάκης Νεκτάριος, Λυραντωνάκης Πέτρος, Μυριδάκη Γεωργία, Στεφανοπούλου Ζαχαρούλα.

Ποτάμι: Βάσω Γ. Λίπα, Νικόλαος Α. Μολδοβανίδης, Μανώλης Ι. Μοσχονάς, Σουβατζή Α. Αναστασία.

ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ.: Αλη Χαγκ, Ματίνα Βολτυράκη – Χατζάκη, Μαρία Γύπαρη, Μύρων Σκουλάς.

Πράσινοι – Δημοκρατική Αριστερά: Βαγγέλης Βερυκάκης, Νεκταρία Πατάτα, Αποστόλης Αποστολάκης.

Τελεία: Τσικινά Άννα



ΝΟΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

Νέα Δημοκρατία: Βιρβιδάκης Κυριάκος, Βολουδάκης Μανούσος, Γκίζας Σταύρος, Μαρκογιαννάκης Χρήστος, Στασσινού Χριστίνα-Ελβίρα, Τσαμουρτζή-Κονταξάκη Ευαγγελία.

ΣΥΡΙΖΑ: Βαγιωνάκη Βάλια, Διάκος Κωνσταντίνος, Μπαλωμενάκης Αντώνης, Παπανδρέου Ανδρέας, Πολάκης Παύλος, Σταθάκης Γιώργος.

ΠΑΣΟΚ: Καβελάκης Βασίλης, Κοτσιφάκης Γιώργος, Κουρτάκης Γιάννης, Παπαδάκης Πέτρος, Πούλακας Γιώργος, Νικολαίδης Αλκίνοος.

Κ.Κ.Ε.: Κουμάκη Αλεξία, Βουρλάκης Νίκος, Λουτσέτης Χαράλαμπος, Μαρινάκης Αλέξανδρος, Μελισσάκης Νικήτας, Ρηγανάκος Φώτης.

ΑΝ.ΕΛ: Αλεξάκης Μιχάλης, Γύπαρης Κωνσταντίνος, Καπαρουδάκης Παντελεήμων, Σαπουνάκης Παναγιώτης, Χριστουλάκης Θεόφιλος, Ψαράκη-Ποποδάκη Ιωάννα.

Χρυσή Αυγή: Αλεξανδράκη Μαρια, Γαρμπιδάκης Νίκος, Μαμωνα Αναστασία, Σταθάκης Δημήτρης, Κοτρωνάκης Κωνσταντίνος.

Ποτάμι: Θεοδωράκης Σταύρος, Μανουσάκη Δάφνη, Μαρακάκης Γιώργος, Νικολούδης Εμμανουήλ, Σηφοδασκαλάκης Εμμανουήλ, Φτυλιτάκη Νίκη.

ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ.: Ζεκάκη Σγουρομάλλη Σοφία, Μαρακάκης Ιωάννης, Πολιουδάκης Γιώργος, Σαμιωτάκης Αντώνης, Σημαντηράκη Αριστέα, Χαλακατεβάκης Ηλίας.

Πράσινοι – Δημοκρατική Αριστερά: Καστρινάκη Ζαχαρένια, Μπονατάκης Μιχάλης, Σκουλά Μελπομένη, Τζωρτζάκης Κωνσταντίνος.

ΑΝΤΑΡΣΥΑ: Γαλανάκης Χρήστος, Δινοπούλου Βαΐα, Καλιτσουνάκη Μαρία, Μπέλμπας Χρήστος, Πιαγκαλάκης Γιώργος, Ρίζος Σεραφείμ.

ΛΑ.Ο.Σ: Βλαμάκης Στέλιος, Βλαστάρη Αγγελική, Δρακωνάκης Γιώργος, Ράλλη Ισμήνη, Φραγκιαδάκη-Κουτουλάκη Άννα, Χαιρετάκης Ζαχαρίας.

Ένωση Δημοκρατικής Εθνικής Μεταρρύθμισης (ΕΔΕΜ): Μαντέλης Διόνυσος

Ένωση Κεντρώων: Γιουρμετάκης Γεώργιος, Μανιμανάκης Αλέξανδρος, Μεντεσίδου Ερασμία, Νικολάου Σοφία.

ΚΚΕ μ-λ: Αρχολέων Αρτέμης, Κοκολαντωνάκης Νεκτάριος, Νταμαδάκης Χρήστος, Ριτζάκης Μανούσος, Χαρτζουλάκης Ιωάννης.

Οργάνωση Κομμουνιστών Διεθνιστών Ελλάδας: Κουκουβιτάκης Ευστράτιος

Τελεία: Κορωνάκης Νίκος, Μητσοτάκης Εμμανουήλ.
 
< Προηγούμενο   Επόμενο >
Διαφήμιση

Προβληθείτε στο Entercity.gr :: Η εταιρεία μας :: Οι συνεργάτες μας :: Κατασκευή ιστοσελίδας :: Καταχωρήστε το site σας :: Free Internet :: Επικοινωνία